V dňoch 10. a 11. marca sa v Kysuckom Novom Meste uskutočnilo Okresné kolo vo vybíjanej pre žiakov 5. až 7. ročníka 🏐🤾🏻♀️🤾🏻♂️.
Naši žiaci sa prezentovali výbornými výkonmi a vzorne reprezentovali školu 😊.
Dievčatá odohrali päť zápasov, z ktorých štyri vyhrali a jeden prehrali len o jediný bod. Obsadili tak krásne 2. miesto 🥈.
Chlapci taktiež predviedli veľmi dobré výkony a v celkovom hodnotení obsadili 3. miesto 🥉.
Všetkým žiakom srdečne blahoželáme k dosiahnutým výsledkom a ďakujeme im za reprezentáciu školy 🫶.
Ďakujeme aj pani učiteľke Martinke Svrčkovej a pánovi učiteľovi Jurajovi Teplickému za vynikajúcu prípravu žiakov 😊👏.
